Ricoh Aficio 2015/2018/2018d

ricoh-aficio-2018Podstawy pracy w biurze: każdego dnia drukujemy, kopiujemy, wysyłamy faksy. Co by było gdyby jedno niezawodne, przyjazne użytkownikowi urządzenie, pomogło uporać się z wszystkimi tymi sprawami, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość wydruku? Prosty przepływ dokumentów jest w zasięgu ręki!

Czytaj więcej...

Ricoh Aficio 1515

aficio 1515Sprzęt biurowy został stworzony, aby sprostać dokładnie twoim żądaniom, w zależności czy potrzebujesz tylko kopiarki czy systemu wielofunkcyjnego. W Aficio seria 1515, Ricoh wprowadziło cztery skonfigurowane systemy, które dopasowują się do Twoich potrzeb. Po prostu wystarczy wybrać konfigurację, która najbardziej będzie pasowała do Twojego procesu przepływu dokumentów. Wszystkie są niezawodne, łącząc przyjazne dla użytkownika urządzenia formatu A4 z wzorową jakością, wydajnością i ze standardowym modułem dupleksu (kopii dwustronnych).

Czytaj więcej...

Ricoh Aficio MP161/171

ricoh aficio mp 161lNiezależnie do wielkości biura czy grupy roboczej, w której pracujesz potrzebne Ci jest niezawodne urządzenie kopiujące. Aficio MP 161 ma wszystko, czego potrzebujesz. Jest to kopiarka formatu A4, którą wyposażyliśmy standardowo w tacę kopiowania dwustronnego, wszechstronną pracę z papierem i prostotę obslugi. Zwarta budowa, wygoda i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że Aficio MP 161 to doskonały partner Twojego biura.

Czytaj więcej...