Konica-Minolta Bizhub C25

bizhub C25Dzięki małej powierzchni, niewielkim rozmiarom i niskiej masie system bizhub C25 to idealne urządzenie wielofunkcyjne A4, zawsze znajdujące się pod ręką i niewymagające dużych przestrzeni. Jego cicha praca sprawia, że można bez problemów zainstalować je tuż przy stacji roboczej, a atrakcyjne wzornictwo InfoLine zapewnia wygodę i komfort użytkowania przy wszelkiego rodzaju pracach biurowych w formacie A4: drukowaniu, kopiowaniu, skanowaniu i faksowaniu.

Błyskawiczna drukarka
System bizhub C25 to idealna drukarka do prac administracyjno-biurowych, gdy takie dokumenty, jak zamówienia czy listy przewozowe, są zwykle drukowane w trybie monochromatycznym, ale czasem zawierają elementy koloru, np. na papierze firmowym. Jego procesor 800 MHz, 256 MB standardowej i 512 MB opcjonalnej pamięci RAM oraz opcjonalny dysk twardy o pojemności 40 GB gwarantują bezproblemową i wydajną pracę. System Emperon? zapewnia także obsługę języków PostScript i PCL (standard) oraz XPS (opcja).

Wydajna kopiarka
Wyposażony w standardowy podajnik dokumentów i moduł druku dwustronnego system bizhub C25 umożliwia kopiowanie do 24 stron A4 na minutę i oferuje najwyższą wygodę, zapewniającą szybkie i wszechstronne kopiowanie tuż przy miejscu pracy. Standardowy podajnik na 250 arkuszy papieru oraz elastyczny podajnik ręczny na 100 arkuszy można rozbudować o opcjonalny dolny podajnik papieru, zwiększając maksymalną pojemność do 850 arkuszy papieru. W razie potrzeby dostęp do druku lub kopiowania w kolorze można ograniczyć do upoważnionych osób, pozostawiając obie funkcje swobodnie dostępne w trybie monochromatycznym.

Uniwersalny skaner
Skanowanie ma kluczowe znaczenie dla współczesnej komunikacji biurowej: ułatwia współdzielenie i rozpowszechnianie informacji. System bizhub C25 pozwala zeskanować w ciągu minuty do 20 oryginałów w trybie monochromatycznym i do 10 oryginałów kolorowych. Wydajne funkcje skanowania obejmują opcję skanowania do poczty elektronicznej, do FTP i do SMB.

Wydajny faks
Procedury typowe dla prac administracyjno-biurowych obejmują szczególne wymagania dotyczące faksowania. System bizhub C25 oferuje bardzo wydajną funkcję faksu Super 3G. Programowanie automatycznego przekazywania przychodzących faksów na określony adres e-mail zapewnia dodatkową wygodę użytkowania. Dzięki temu odbiorca ma możliwość zarchiwizowania wiadomości e-mail, wydrukowania jej lub skasowania po przeczytaniu. Faks komputerowy to także ważna funkcja przyjazna dla środowiska.

PageScope Net Care Device Manager
Dostępne standardowo narzędzie PageScope Net Care Device Manager umożliwia centralne wdrożenie konfiguracji sieciowych oraz centralne monitorowanie stanu systemu. Aplikacja ta zapewnia szybki dostęp do łatwej w obsłudze funkcji monitorowania jednego lub wszystkich urządzeń podłączonych do sieci oraz pozwala zmaksymalizować czas bezproblemowej pracy monitorowanego sprzętu.

CS Remote Care
Narzędzie CS Remote Care zapewnia aktywną i wysoce elastyczną obsługę usług. Ta opracowana przez firmę Konica Minolta aplikacja do zdalnego monitorowania pozwala na płynną pracę systemu bizhub C25, minimalizując liczbę zakłóceń i przerw i maksymalizując dostępność systemu. Wszystkie istotne dane systemowe są przesyłane bezpośrednio do centrum serwisowego firmy Konica Minolta. Jest to proces automatyczny, niewymagający ingerencji użytkownika.

bizhub C25tech